معرفی جهان کودکان

جهان کودکان، یک سایت خدماتی و فروشگاهی است. که در آن سعی شده تمام نیازهای مربوط به مادر و کودک از بدو تولد تا 5سالگی دلبندتان برطرف گردد. با توجه به مشغله مادران و پدران، آلودگی هوا و وجود کووید 19؛ شما عزیزان می توانید بدون دغدغه و به صورت آنلاین از محصولات و خدمات مختلف ما بدون نیاز به تردد در سطح شهر؛ در زمینه مادر و کودک، بهره مند گردید.

 امکان ارسال محصولات به کل نقاط کشور در کوتاه ترین زمان ممکن، برای هموطنان عزیز وجود دارد.

وجه تمایز جهان کودکان با سایر فروشگاه های مشابه در چیست؟

جهان کودکان، یک فروشگاه خدماتی است که تحت نظر کارشناس Health,Safety,Environment) HSE) در حوزه کودک، مربی هنر و خلاقیت کودک و روانشناس و بازی درمانگر کودک اداره می گردد.کلیه محصولات مراقبتی و بهداشتی مادر و کودک، اسباب بازی، کتاب و لوازم التحریر و انواع بازی فکری که به شما عزیزان ارائه می گردد؛ بر پایه بهداشت، ایمنی و محیط زیست بنا شده است.

در این راستا به تمام مسائل روانشناسی کودک در ارائه این محصولات توجه ویژه گردیده است. همچنین، خدماتی چون کارگاه های مادر و کودک، کارگاه پدر و کودک، کارگاه هنر و خلاقیت کودک، روانشناسی تخصصی کودک و در صورت نیاز و تشخیص روانشناس، انواع بازی درمانی ها( شن بازی درمانی، لگو درمانی و…) توسط بازی درمانگر کودک به شما عزیزان ارائه می گردد. همچنین شما می توانید از قصه های شبانه، لالایی و آهنگ های مخصوص کودکان  (مناسب سن فرزندتان)؛ که برای رشد هوش موسیقی و خلاقیت کودک اثر ویژه دارد، و در اختیار شما مهربانوها و مهربانان قرار گرفته است استفاده نمایید.

موسس جهان کودکان، خانم مرجان غزالی است که خود مادر دو فرزند می باشد. ایشان آگاهی کامل از دغدغه های روزمره و نیازهای روتین مادران و کودکان دارد.

به امید روزی که تمام مادران و پدران این سرزمین بتوانند به راحتی و در آسایش جوابگوی نیازهای عاطفی و روانی فرزندان خود باشند.

فهرست